הלוואות בצקים

הלוואות בצ'קים הן הלוואות לטווח הקצר הן ניתנות באמצעות מוסדות פיננסיים, בנקים וחברות אשראי בהתאם לצרכים של המלווה.  גובה ההלוואות בצ'קים נע בין 1000-150,000 ₪ וניתן לקבל אותן אצל בנקאי שלכם או דרך המענה הטלפוני. ההלוואות ניתנות לשכירים ולעצמאיים כאחד.

מהן הלוואות בצ'קים?

הלוואות בצ'קים הן הלוואות אשר ניתנות ללווה בצ'קים. אם אתם לוקחים את ההלוואה מהבנק לא תצטרכו להציג מסמכים המעידים על ביטחונות או להביא ערבים שיהיו ערבים לקבלת הלוואה. הדבר היחיד שאתם צריכים זה לעמוד בתנאי הלוואת הצ'קים מדי חודש הוא הצגת דו"ח תנועות בחשבון משלושה החודשים האחרונים לפני בקשת ההלוואה, וכן בדיקת הצ'קים אשר ניתנו בעבר.

למי מתאים הלוואות בצ'קים?

הלוואות בצ'קים מתאימים לשכירים ולעצמאיים כאחד. באמצעות תדפיס עו"ש של שלושה חודשים קודם אחרונים טרם בקשת ההלוואה וכן בדיקת של צ'קים שלא חזרו או ללא כיסוי מצד הלווה ניתן לבדוק ביסודיות ומקצועיות אם ללווה היו בעבר בעיות בהחזרי תשלומים והאם הוא לקוח אמין ושניתן לסמוך עליו שיחזיר מדי חודש את תשלומי ההלוואה. אם היו כיסויים לצ'קים או שהם לא חזרו רמת הסיכון של הלווה יורדת ורוב הסיכויים שיקבל הלוואה. ההלוואה עצמה אינה תוספת מקום באשראי בבנק.

מהי הריבית שאתם משלמים בהלוואות בצ'קים?

הריבית בהלוואות בצ'קים היא ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות בנקאיות אחרות, אך הזמינות והמהירות של ההלוואה ותהליך המקוצר עצמו שווים עד מאוד במיוחד שאין לכם אופציה אחרת להלוואה. מאחר שניתן לקבל הלוואות בצ'קים מגופים חוץ בנקאיים, חברות אשראי ובנקאים הריבית משתנה מאחד לשני ותלויה עד מאוד ברמת הסיכון של אותו לווה.

בחירת סכום ההלוואה שאתם צריכים

עם הלוואה בצ'קים אתם יכולים לבחור את סכום ההלוואה שאתם צריכים בין אם זה מהבנק, חברת אשראי או חברה חוץ בנקאית. בטרם בחירת סכום ההלוואה מומלץ להגיר את הצרכים שלכם במדויק ולחשב את הסכום שאתם צריכים במדויק. אם למשל אתם רוצים לכסות מינוס של 10,000 ₪ ולאפשר לעצמכם לחיות בראש שקט ללא לחצים ודאגות כדאי לכם לקחת הלוואה מעט יותר גבוהה מאשר 10,000 ₪ למשל 15,000 ₪, כך תוכלו לייצב את חשבונכם עד שתוכלו לצאת לגמרי מהמינוס ולהיכנס לאט לאט ליתרה יציבה וחיוביות. במידה וההלוואה שאתם רוצים לקחת היא להקמת עסק או להתרחבות עסק חשוב לתכנן מראש את סכום הכסף שאתם צריכים ואז להוסיף לזה עוד 5% נוספים על מנת להימנע מתקלות או הפתעות פתע שלא חשבתם עליהם. אם אתם לא בטוחים לגבי סכום ההלוואה כדי תתייעצו עם יועץ פיננסי שיעזור לכם לחשב ולתכנן באופן מדויק את סכום ההלוואה שאתם צריכים לקחת מהבנק.

מתי כדאי לכם לקחת הלוואה בצ'קים?

אם אתם זקוקים לכסף מיידי בין אם זה תשלומי שכר הדירה או תשלומי המשכנתא, הלוואה בצ'קים תהיה מושלמת עבורכם. למרות שמדובר על ריבית קצת יותר גבוהה מאשר הלוואות אחרות, הלואה זאת מומלצת במצבים דחופים או במקרים שבהם לא מאשרים לכם הלוואה שאתם זקוקים באופן דחוף לכסף זמין ומהיר לחשבון.

האם הלוואת בצ'קים מאושרת לכל אחד?

הלוואה בצ'קים אינה מאושרת לכל אחד, במידה ויש עבר בעייתי עם צ'קים שחזרו או אי כיסוי, וכן דו"ח תנועות החשבון שלכם היה תקופה ארוכה במינוס לא תאושר לכם הלוואה בצ'קים. על מנת לקבל אותה אתם חייבים שהחשבון שלכם יהיה יציב ללא מינוסים וכן רצוי שלא יהיו לכם בעיות עם החזרי צ'קים או אי כיסוים בין אם זה עכשיו ואם זה בעבר.

כיצד מתבצעת הלוואת צ'קים לחשבון?

אם החלטתם לקחת את ההלוואה מהבנק תצטרכו להגיע עם תדפיס עו"ש של השלושה חודשים אחרונים על מנת להוכיח לבנק שחשבונכם יציב מבחינה כלכלית. מעבר לכך, לא תצטרכו להביא ערבים או ביטחונות שונים מעבר לתדפיס הדו"ח. לאחר הבאת התדפיס הבנק יחליט אם לאשר את ההלוואה או לא. אם החלטתם לקחת הלוואה מגוף חוץ בנקאי תצטרכו להביא לגוף זה 3 תלושי משכורת אחרונים שלכם שמראים על יציבותכם בעבודה. תוכלו לבצע את ההלוואה דרך הטלפון או דרך בנקאי פנים מול פנים.

יתרונות הלוואות בצ'קים

הלוואה בצ'קים היא הלוואה מהירה שתהליכה הוא קצר מאוד ביחס להלוואות אחרות. באמצעות הלוואה זאת ניתן לפרוס את ההלוואה למספר גדול של תשלומים בהתאם להחזר ההלוואה בתקופה מסוימת כפי שהתחייבתם אליה. מעבר לכך ההלוואה אינה תופסת לכם את מסגרת האשראי שלכם כמו ששאר ההלוואות תופסות.