הלוואות ללא בטחונות

הלוואות ללא בטחונות הנן למעשה סוג מסוים של הלוואה, אשר לא נדרש שום ערבון כלשהו או שעבוד נכס כלשהו על מנת לקבלה. למעשה, לרוב, על מנת שנוכל לקבל הלוואה, עלינו להעמיד בטחונות כלשהם אשר יבטיחו לנותן ההלוואה (בנק או כל גוף אחר) כי נוכל להחזיר את ההלוואה במלואה. עם זאת, לעיתים אנו נדרשים לסכום מסוים של כסף במהרה ואיננו מסוגלים לספק בטחונות או ערבים להלוואה באותה העת. עבור מצבים כאלה בדיוק, הדורשים הלוואה בתנאים פחות נוקשים, קיימות הלוואות ללא בטחונות.

הלוואות ללא בטחונות – עבור מי הן מיועדות?

הלוואות ללא בטחונות מיועדות בעיקר עבור אנשים אשר אין ברשותם נכס כלשהו, אותו יוכלו למשכן כ"בטחון", ובנוסף, אין לאותם אנשים ערבים אשר יכולים להתחייב על החזר ההלוואה במלואה. על אף מה שנהוג לחשוב, מצבים אלה נפוצים בהרבה ממה שנדמה לנו. כך, למשל, אם מדובר בזוג צעיר אשר הוריהם אינם יכולים לספק להם ערובה להלוואה ואשר אינם מחזיקים בנכס כלשהו בעצמם, אך זקוקים להלוואה מיידית מסיבות כלשהן, יוכלו אותם בני הזוג לקחת הלוואה ללא בטחונות.

מי מעניק הלוואות ללא בטחונות?

קיימות חברות רבות בשוק העוסקות במתן הלוואות לאנשים ללא בטחונות, מתוך הבנת הצורך והמצוקה של אנשים, אשר אינם נענים על ידי הבנק. על אף שהלוואות חוץ- בנקאיות עשויות להרתיע אנשים מסוימים, בשל העובדה כי רובנו התרגלנו לנהל את העניינים הכספיים שלנו אך ורק באמצעות הבנק, חשוב לזכור כי קיימים גופים רבים, המפוקחים על ידי משרד האוצר ופועלים תחת התקנים הקיימים בארץ, אשר יכולים לענות לאנשים על הצורך בקבלת כסף באופן בהול וללא בטחונות.

על מה חשוב להקפיד בעת קבלת הלוואות ללא בטחונות?

קיימים פרמטרים רבים אותם יש לקחת בחשבון בכל פעם שנרצה לקחת הלוואה. טרם אתם ניגשים לקבלת ההלוואה, חשוב להקפיד על כמה דברים חשובים:

• גוף לגיטימי – בררו היטב כי הגוף ממנו אתם מעוניינים לקחת את ההלוואה הינו גוף לגיטימי וחוקי, אשר מפוקח כראוי על ידי משרד האוצר.
• ריבית – במרבית המקרים, הלוואות ללא בטחונות הינן הלוואות בשיעור ריבית גבוה יותר. חשוב מאוד להבין מהם אחוזי הריבית בהלוואה אותה אתם לוקחים, וכיצד הם מיתרגמים לכסף.
• תכננו את החזרת ההלוואה – חשוב מאוד לתכנן היטב את סכום ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד, וזאת על מנת שתוכלו להימנע ממצבים בו תצטרכו לקחת הלוואה אחת על מנת לכסות אחרת, או לחילופין – להיכנס למצב של מינוס גבוה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינמי ללא התחייבות, השאירו פרטים או התקשרו ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.
צוות ISRAEL LOANS