הלוואות ללא ערבים

אם אתם צריכים שיפוץ בבית, חופשה מרגיעה, סגירת המינוס החונק או כל אירוע אחר אתם חייבים הלוואה לא ערבים. עם הלוואה ללא ערבים תוכלו להיות שקטים ורגועים מבחינת מציאת הערבים שיחתמו עלכם על ההלוואה, במיוחד לאחר שקיבלתם סירוב מהבנק או שלא נעים לכם לבקש מחברים או משפחה להיות ערבים להלוואה.

מהן הלוואות ללא ערבים?

הלוואות ללא ערבים הן הלוואות שאין צורך בהן ערבים על מנת להחזיר את תשלומי ההלוואה. עם הלוואות ללא ערבים לא תצטרכו לדאוג למצוא ערבים שיחתמו לכם על ההלוואה או להתחנן שוב לחברים או המשפחה להיות שוב הערבים שלכם. מדובר על הלוואה נוחה עד מאוד ללווה שבה כל מה שנדרש ממנו זה למלא כמה טפסים, להציג בטחונות כמו פיקדונות או חסכונות ולהגיש את הבקשה לבנק ולחכות לכסף בחשבו תוך שעות ספורות במידה ומדובר על הלוואה ללא ערבים מיידית.

למי מתאימות הלוואות ללא ערבים?

הלוואות ללא ערבים טובות לכל מי שמחפש הלוואה מהירה ומיידית ללא צורך בערבים בעת החזרת ההלוואה. ההלוואות מציעות מסלולים ותנאי החזר נוחים הכוללים ריביות בהתאם לצרכי הלווה. הלוואות ללא ערבים הן הלוואות שמתאימות לאנשים שלא רוצים לערב משפחה או חברים ומעדיפים לשלם את הכסף ללא צורך בערבים בהתאם לתנאי ההלוואה עצמה כפי שסוכמה עם הבנק, חברת האשראי או החברה הפיננסית. ההלוואות ניתנות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים כאחד.

האם הלוואות ללא ערבים ניתנות בסכום קבוע?

הלוואות ללא ערבים בין אם זה מחברת המימון, הבנקים או חברת האשראי משתנה מחברה לחברה בהתאם לסכום התקרה המוגדר. כלומר אם מדובר על הלוואה לסילוק חוב בחשבון, סגירת מינוס בבנק או השקעה בעסק ועוד. ההלוואה תנוע מאלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים ללא צורך בערבים ובתנאים אטרקטיביים ביותר. כך שכל מה שנשאר זה להתאים את סוג ההלוואה בהתאם לצרכי הלקוח.

הלוואות ללא ערבים מהבנקים

תוכלו לבקש הלוואה ללא ערבים מהבנק שלכם. במידה והבנק שלכם לא מאשר את ההלוואה תוכלו לבקש מבנק אחר. במידה והבנק שלכם אישר את ההלוואה תצטרכו רק להביא שלושה תלושי משכורת משלושת החודשים האחרונים ותדפיס עו"ש שלכם. הלוואה עצמה לא תתפוס לכם את מסגרת החשבון בבנק ולא את מסגרת האשראי של כרטיסי האשראי שלכם.

הלוואות ללא ערבים מחברות האשראי

דרך נוספת לקבל הלוואה ללא ערבים היא מחברות האשראי. כמובן שתצטרכו להוכיח לחברת האשראי שיש לכם פיקדונות וחסכונות על מנת להגיש בקשה לקבלת הלוואה. רק לאחר שחברות האשראי יקבלו את כל הביטחונות שהם צריכים ממכם ויבדקו אותם לעומק, תהליך שלוקח עד שלושה ימים. תוכלו לקבל תשובה חיובית או שלילית מחברת האשראי. הלוואת הערבים אינה תתפוס לכם את מסגרת האשראי בכרטיס האשראי.

הלוואות ללא ערבים מגופים חוץ בנקאיים

הלוואת ללא ערבים מגופים חוץ בנקאיים הן הלוואות שניתנות דרך גופים פיננסיים ללא קשר לבנק. בהלוואות אלה אין צורך בערבים או ביטחונות כפי שנהוג בבנים. חברות חוץ בנקאיות הן חברות פרטיות ללא קשר לבנקים או חברות האשראי, ההלוואות שניתנות בחברות אלו הן הלוואות שלא תופסות את מסגרת האשראי של החשבון או מסגרת כרטיסי האשראי.

למי ניתן לפנות בעת קבלת הלוואה ללא ערבים?

בעת לקיחת הלוואה ללא ערבים ניתן לפנות לכמה גופים עיקריים. גופים אלה כוללים את הבנקים, חברות האשראי הגדולות שכוללות את ויזה כאל, ישרארכט ולאומי קארד וכן חברות חוץ בנקאיות שהן חברות פרטיות כגון: חברות מימון, חברות פיננסיות וחברות ביטוח שונות. כל גוף מעניק הלוואה במסלולים שונים עם תנאי פריסה נוחים וריביות לא גבוהות.

יתרונות הלוואות ללא ערבים

  1. להלוואות ללא ערבים ישנם יתרונות רבים על פני הלוואות אחרות, יתרונות אלה כוללים:
  2. אין צורך בערבים– הלוואה מיידית ללא צורך בערבים כפי שנהוג בהלוואות שונות.
  3. זמן קצר– ההלוואה היא מהירה ואינה מערבת גורמים שונים פרט ללווה עצמו, על כן הטיפול בהלוואה הוא קצר.
  4. אינה תוספת את מסגרת האשראי– ההלוואה עצמה אינה תוספת את מסגרת האשראי של הלווה, לא מבחינת מסגרת העו"ש של הלקוח ולא מבחינת מסגרת האשראי של כרטיסי האשראי.
  5. תנאי החזר נוחים וגמישים- תנאי ההחזר של ההלוואה הם תנאים נוחים וגמישים עד מאוד שהלווה יכול לעמוד בהחזרם מדי חודש.
  6. התאמה לצרכי הלקוח- ניתן להתאים את ההלוואה לצרכי הלקוח, כך שהלקוח מקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים ביותר כולל ריביות.