הלוואות לשכירים

אם אתם שכירים במקום עבודה קבוע ויציב וקשה לכם לסיים את החודש בגל יוקר המחיה, כדאי לכם לקחת הלוואות לשכירים. עם הלוואות לשכירים תוכלו בין אם הם דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות תוכלו לסגור את המינוס בבנק או לרכוש לכם מוצרים שרציתם זמן רב. כל מה שאתם צריכים זה להציג שלושה תלושי משכורת ממקום העבודה החדש ותדפיס עו"ש של השלושה החודשים האחרונים.

מהן הלוואות לשכירים?

הלוואות לשכירים הן הלוואות שניתנות לעובדים השכירים. על מנת לקבל את ההלוואה יש צורך להראות לבנק או לחברה החוץ בנקאית שאתם עובדים במקום עבודה יציב שנכנסת משכורת מדי חודש ויש בידכם תלושי משכורת. בבנק ידרשו ממכם שלושה תלושי משכורת של החודשים האחרונים כול תדפיס העובר ושב של השלושה החודשים האחרונים. אם אתם במינוס גדול או יש לכם תיק בהוצאה לפועל לא תוכלו לקבל הלוואה לשכיר. לכן חשוב שתהיו עם עבודה יציבה והכנסה יציבה מדי חודש על מנת שתוכלו להגיש בקשה להלוואה בין אם זה דרך הבנק, חברות האשראי או דרך חברות חוץ בנקאיות.

למי הם מתאימים הלוואות לשכירים?

הלוואות לשכירים מתאימים כשמן לעובדים השכירים בכל המגזרים השונים בין אם זה ממשלתי, ציבורי או פרטי. לכן אם אתם שכירים אשר עובדים בחברה פרטית, ציבורית או ממשלתית מגיע לכם באופן אוטומטי להגיש בקשה לקבלת הלוואות לשכירים. את ההלוואה תוכלו להגיש דרך הבנקים או דרך חברות האשראי והחברות הפיננסיות השונות.

מי הם הגופים אשר מציעים הלוואות לשכירים?

הגופים שמציעים הלוואות לשכירים כוללים את הבנקים, חברות האשראי וחברות פיננסיות שונות. כל אחד מהגופים מציע הלוואות בתנאים ובמסלולים שונים בהתאם לצרכי הלקוח.

בנקים- אחד התנאים לקבלת הלוואה מהבנקים היא דרך מעקב אחר הכנסות הלקוח. אם ללקוח יש הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן תתפסו באמצעות הבנק כלקוחות אמינים שניתן לסמוך עליהם בהחזר הלוואה מדי חודש. דבר זה יגרום לבנק להעניק לכם הלוואה לכל מטרה שהיא, כמו כן תוכלו לשעבד נכס קיים שיש לכם תמורת הלוואה.

חברות האשראי-חברות האשראי מציעות מגוון הלוואות ללקוחות כל הבנקים ולא רק למחזיקי כרטיס האשראי אשר מוצא מטעמן. הלוואות האשראי מועברות ישירות לחשבון הלווה ולא תופסת מקום במסגרת האשראי שלכם. על מנת לקבל הלוואות אלה יש צורך להציג שלוש תלושי משכורת אחרונים, אך קחו בחשבון שהריבית שתשלמו על ההלוואה היא גבוהה יותר מאשר הבנק וכן תדפיס תנועות של העובר ושב של שלושת החודשים האחרונים.

חברות חוץ בנקאיות- החברות החוץ בנקאיות הם לרוב חברות ביטוח, חברות פיננסיות וכן גופי מימון פרטיים אשר מציעים מגוון נרחב של הלוואות לכל אחד בלי קשר לבנקים. כך שאם אתם זקוקים להלוואה לשכירים כל מה שאתם צריכים לעשות זה להראות לחברה שיש לכם חסכונות או קופות גמל ולהציג שלושה תלושי משכורת מהשלושת החודשים האחרונים. כמו כן, חשוב שלא יהיה לכם תיקים בהוצאה לפועל או שלא תהיו בדיונים משפטים כי זה עשוי להשפיע על החלטת קבלת ההחלטה שתהיה לרוב לצד הלא.

הלוואות מטעם העבודה- עוד מקום שממנו תוכלו לבקש הלוואה הוא דרך מקום העבודה. ישנם מקומות עבודה אשר מעניקים לעובדים שלהם הלוואות וההחזר עליהם יורד מהמשכורת החודשית של העובד. הלוואות אלה אינן כוללות ריבית ויש לשלם רק את מחיר הקרן עצמה.

מתי תוכלו לקבל הלוואות לשכירים?

את ההלוואה תוכלו לקבלה בהתאם לסוג ההלוואה שאתם לוקחים ומהגוף שאתם לוקחים. אם לקחתם ממקום העבודה עצמו ההחזר יהיה מדי חודש בחודשו החל מתאריך קבלת ההלוואה עצמה לחשבון הלווה. אם לקחתם מהבנק הלוואה והיא מיידית היא תהיה תוך שעה בודדת, אך אם מדובר על הלוואה לא מיידית היא תהיה עד יומיים. במידה ולקחתם הלוואה מחברת האשראי ההלוואה תהיה עד יומיים אלא אם כן היא אקספרס או מיידית והיא תהיה תוך שעות ספורות. ואם החלטתם לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית פרטית שהיא חברת מימון או חברת ביטוח, ההלוואה גם כן תוך שעות עד ימים.

יתרונות הלוואות לשכירים

  • עם הלוואות לשכירים לעומת הלוואות אחרות תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:
  • אין צורך בערבים- עם הלוואות לשכירים אין צורך בערבים כמו שיש בהלוואות אחרות.
  • בטחונות- הצגת שלושה תלושי משכורת של החודשים האחרונים והצגת תדפיס עו"ש של שלושת החודשים האחרונים.
  • מהירות- ההלוואה לשכירים היא הלוואה מהירה שיכולה להיכנס תוך שעות בודדות לחשבון אם מדובר על הלוואה מיידית, או תוך ימים ספורים גג שלושה ימים.
  • כל עובד שכיר שעובד במקום עבודה יציב ומסודר יכול לבקש הלוואה לשכירים.
  • מסגרת האשראי של ההלוואה אינה משפיעה על מסגרת החשבון בבנק והמסגרת האשראי שלו, כלומר היא נפרדת ואינה תופסת מקום.
  • התאמה לצרכים האישיים של הלקוח הלווה- הלוואה לשכירים מתאימה לצרכים האישים של הלקוח הלווה, אם אתם צריכים הלוואה לשכירים מיידית תוכלו לקבל ללא כל בעיה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.