הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות הן הלוואות מחוץ למסגרת הבנק. הלוואות אלה ניתנות דרך חברות פרטיות למיניהם ולא דרך הבנקים. הלוואות פרטיות נותנות אוויר לנשימה במיוחד שמדובר על אירועים גדולים ומשמעותיים באוויר כמו: חתונה, בר מצווה או אם אתם מתככנים טיסה לחו"ל ועוד סיבות אחרות.

מהן הלוואות פרטיות?

הלוואות פרטיות הן הלוואות אשר ניתנות דרך חברות פרטיות לצרכים האישים של הלווה. לעיתים מדובר על אירוע משפחתי שללווה אין מספיק כסף על מנת להפיק אותו ורק הלוואה יכולה לעזור לו. אירוע זה יכול להיות חתונה, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ועוד. כמו כן, הלוואה פרטית אף יכולה לשמש למצב בו הלווה צריך לשפץ את הבית, לבצע טיפולים מסוימים, ללמוד ועוד.

מתי יש צורך בהלוואות פרטיות?

הצורך בהלוואות פרטיות מתחיל כאשר הלווה צריך סכום כסף מסוים שאין ברשותו על מנת לבצע אירוע מסוים כמו הפקת חתונה, בת מצווה, בר מצווה, ברית מילה ועוד. אך גם כאשר הלווה זקוק לסכום כסף עקב מצב חירום שקרה לו במפתיע והוא נדרש לסכום כסף גדול שאין ברשותו, או שעליו לשבור חסכונות על מנת לשלם אותו. מצב זה יכול להיות טיפולי שיניים, תיקון צנרת הבית, שיפוץ הבית ועוד. באמצעות ההלוואה פרטית אשר הלווה מקבל מחברה פרטית הוא יכול להשתמש בכסף ולא לשבור חסכונות או פיקדונות.

מה חשוב לשים לב בעת בקשת הלוואה פרטית?

בטרם לקיחת הלוואה פרטית חשוב שתשימו לב לדברים הבאים שיקלו עליכם בקבלת ההחלטה הנכונה לגבי לקיחת הלוואה פרטית. הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם בעת לקיחת הלוואה הם :

תשלום חודש- חשוב שתדעו מהו התשלום החודשי של ההלוואה שעליכם להחזיר מדי חודש. האם תוכלו לעמוד בתשלום זה או לא? ההחלטה לגבי גובה החזר ההלוואה יכולה להיקבע על ידכם וחשוב מאוד שתבחרו בחברה הנכונה ביותר עבורכם ושתוכלו לעמוד בה.

תקופת ההחזר- תקופת ההחזר של ההלוואה נעשית באמצעות תשלומים אותם צריך הלווה להחזיר מדי חודש בהתאם למה שסוכם עם החברה. תקופת ההחזר יכולה להיות ארוכה או קצרה בהתאם למה שנקבע בתקופת הלוואה עם החברה החוץ בנקאית וכן תלוי בסכום ההלוואה עצמה. לרוב תקופות ההלוואה נעות בין שנה עד לחמש שנים.

ריבית– גובה הריבית נקבע בהתאם להלוואה שאתם לוקחים. ישנן ריביות קבועות שצמודות למדד וישנן ריביות משתנות שצמודות למדד.

בעת לקיחת ההלוואה עצמה עליכם לבחון כל אחד מהתנאים הללו בהתאם לצרכים שלכם. חשוב שההלוואה תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר גם בהמשך הדרך ולא רק בחודשים הראשונים להלוואה.

היתרונות של הלוואות פרטיות

להלוואות פרטיות ישנם לא מעט יתרונות לעומת סוגי ההלוואות אחרות אשר ניתנות בשוק. יתרונות אלה כוללים:

אין צורך בביטחונות- בהלוואה פרטית אין צורך בביטחונות כפי שנהוג לבקש בבנקים. לכן מדובר על תהליך מהיר ללא צורך בבירוקרטיה מסורבלת.

ריבית נמוכה- בהלוואה פרטית הריבית על ההלוואה היא ריבית נמוכה לעומת הבנקים, חברות האשראי וגופים חוץ בנקאיים. בחברות האשראי הריבית עשויה להגיע ל-11% ואף יותר לכן חשוב לבדוק את אחוז הריבית בטרם לוקחים הלוואה.

מהירות- ההלוואה מהירה עד מאוד ללא כל התהליכים בירוקרטים שלוקחים זמן, כך שהכסף בחשבון תוך זמן קצר.

החזר תשלומים נוח- החזר התשלומים בריבית פרטית הוא החזר נוח וגמיש שהלווה יכול לעמוד בו מדי כל חודש.

הלוואות פרטיות לוקחים בהלוואות ישראל

אם אתם רוצים הלוואות פרטיות בתנאי החזר נוחים מדי חודש עם ריבית נמוכה ופריסת תשלומים נוחה וגמישה כדאי לכם מאוד לקחת הלוואה פרטית מהלוואות ישראל. התאמה מדויקת של ההלוואה לצרכי הלקוח מבטיחה כי הלקוח יוכל להחזיר מדי חודש את ההלוואה במלואה.