צ'קים חוזרים

צ'קים הם דרך תשלום נוחה מאוד ללקוחות כיוון שהם מאפשרים ללקוחות גמישות ובחירה וחלוקה למספר תשלומים שהוא יכול לשלם בתאריכים שונים. מסיבה זו מרבית בתי העסק בישראל מאפשרים תשלום בצ'קים על קניות ועסקאות שונות, הבעיה מתחילה כאשר העסק מנסה להפקיד צ'ק ואילו הצ'ק חוזר.

ברוב המקרים בהם יגלה בעל העסק כי הצ'ק חזר הוא יפנה אל הלקוח והוא יצטרך לפתור את הבעיה על-ידי תשלום החוב, לבעל העסק יש את הסמכות המלאה לדרוש את כספו תמורת שירותיו או מוצריו. מפעם לפעם נתקלים בצ'ק חוזר שהוא פשוט לא מצליח לגבות אותו, רדיפה והתעסקות במציאות הלקוח ששילם בצ'ק חוזר יכולה לגרום לעוגמת נפש ובזבוז זמן וכסף. אחד הפתרונות היעילים ביותר למקרים כאלו היא פניה לחברה המספקת שירות של קניית צ'קים חוזרים, בעצם חברות אלו קונות את הצ'ק החוזר ונתונות לבית העסק את כסף (שלרוב משולם במזומן) עליו בתמורה לעמלה מסויימת. אנשים רבים חושבים כי מכירת צ'קים חוזרים הינו דבר פסול כי מחוץ לחוק, אבל האמת היא שזו דרך חוקית לחלוטין לניכיון צ'קים.

העזרה שנותנת החברה לבעל העסק שקיבל צ'ק שאין בו ערך לאין שיעור פותרת אותו מלפנות לרשויות ולהמתין זמן רב עד שיוכל לראות את הכסף. החברה אשר מספקת שירותי קניית צ'קים חוזרים מחלטה באילו מקרים ובאילו תנאים היא קונה את הצ'קין הללו, יש מקרים בהם החברות אינן מסכימות מסיבות כאלו ואחרות. חברת ISRAEL LOANS הפועלת מזה 20 שנה בתחום מעניקה שירותי ניכיון צ'קים, אנו קונים צ'קים גם אם סיבת החזרה שלהם הינה אי-כיסוי. למידע נוסף השאירו פרטים בתחתית הדף או התקשרו.

צוות ISRAEL LOANS​